Güncel Televizyon Bloğu

Atv’nin yeni dönem dizisinin çekimleri başladı

0

Türk dizileri arasında Türkiye’nin ilk kahramanı olma planıyla yola çıkan Akıncı dizisinin çekimlerine start verildi.

Akıncı dizisi kökleri Osmanlı tarihine  kadar uzanan ve İstanbul’u tüm kötülüklerden koruyan modern bir kahramanın günümüzdeki oldukça zorlu mücadelesini anlatmayı planlayan dizi, yayın için hazırlanıyor. Modernize edilmiş bir halk kahramanı uyarlaması olarak hazırlanan Akıncı’nın yapım şirketi NTC Medya, yapımcısı ise Mehmet Yiğit Alp’in, yönetmen koltuğuna ise Veli Çelik oturuyor.

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaşmış olduğu Akıncı dizisinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi birbirinden ünlü isimler bulunuyor.

atv ekranlarında yayınlanması  planlanan dizinin çekimleri için özel bir plato haricinde Kuzguncuk olmak üzere İstanbul’un  neredeyse tüm tarihi semtlerinde çekimler gerçekleşecek. Güçlü senaryosu ve ünlü oyuncu kadrosunun haricinde dönemin kostüm tasarımları ve teknolojisiyle Akıncı, dizi-sinema sektöründe Türkiye’nin ilk halk kahramanı olma iddiasıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Detaylı Bilgi